اولین دوره مسابقات زیبایی اسبهای اصیل بومی استان کرمان

اولین دوره مسابقات زیبایی اسبهای اصیل بومی استان کرمان
یادواره مرحوم عبدالله شکاری
مکان=رفسنجان..موزه ریاست جمهوری
زمان=24و25آبان1390
هماهنگی=09139388403پوربهزاد
09132917047 سنجی

ضمن عرض سلام و خسته نباشید. به نظر من داوری این گروه از اسبها باید سخت باشه. ای کاش itemهای داوری رو میگفتین

اسبهایی که نسلشان برمیگردد به اسبهایی قدیمی که نه داغ خورده اند و نه جایی ثبت هستند .که خصوصا ریشه اینگونه اسب ها از شهر بم شکل کرفته و در حال حاضر در شهر رفسنجان از جمعیت بیشتری برخوردارند. و ترکیبی هستند از اسبهای درشوری .کرد.عرب و.........
وبه نظر بعضی از آشنایان با اسب شاید آناتمی واصلاتشان از اسبان داغ دار بیشتر باشد البته دربعضی از اسبها

s.parizimanesh

Active member
اقای پور بهزاد
نکنه شما هم جزو برگزار کننده هایی
باید عرض کنم که براتون متاسفم تاجایی که من در جریانم خبری از اسبهای خوب در این مسابقه نیست
نه اقبال نه عقرب نه سلطان و غیره
امیدوارم که مسایل حل بشه و همه اسبهای خوب را بیارن چون اگه نیارن خیلی بد میشه چون مسابقه معنی نداره و چه بسا غریبه ها فکر میکنند که همه اسبها همینا هستند
تازه میشد جشنواره برگزار کرد مثل سیرجان تا حساسیت کمتر بشه
اگه مسابقه کرده من داور کرد بهتر سراغ دارم اگه دره شور باز هم بود
در هر حال نمیدونم خیلی ها که من میشناسم صاحب اسبهای خوب رفسنجان فعلآ میگن ما اسب نمی بریم با خودشون درگیرن.

s.parizimanesh

Active member
در ضمن من به کسی توهین نکردم مثلآ حاج تقی یا علی فیروزیان یا بابایی یا لارتی یا حاج محمد جعفری یا عربی یا........
که از بهترین تولید کنندگان کرد ایران هستند کسی میشناسه؟؟؟؟

من از برگذارکننده ها نیستم ..من اتفاقا صمیمیتم با مالک عقرب( آقای مجد) بیشتر از بقه اسب دارهای رفسنجانه واز طریق ایشان با دیگران اشنا شدم....ولی هر جا کمکی از من بخواهند دریغ نمی کنم..و کاری به حاشیه ها ندارم دوست دارم کاری صورت بگیرد..نه اصل کار گذاشتیم کنار چسپیدیم به فرعیات

بالا