انوشه انصاری

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
حضور سرکار خانم واعظی
فعال و پیشکسوت در زمینه پونی و آموزش کودکان که از آینده سازان و سرمایه های سوارکاری این کشور هستند،
سلام علیکم
احتراما پیرو نگاشته ای منتسب به سرکار، و انتشار آن در فضای سایبری، و پیگیری مشفقانه ی برخی دوستان و همکاران، لازم می دانم خطوط ذیل را جهت رفع ابهامات و برخی اتهامات، مرقوم دارم.
ابتدائا باید عرض کنم، با توجه به شخصیتی که از شما سراغ داشته و دارم، احتمال می دهم که شاید این مطالب مستقیما از جانب شما مطرح نشده باشد و اصلا انتساب این فرمایشات به شما صحیح نبوده باشد و یا حتی افرادی با اغراض نا معلوم یا معلوم، به جهت منافع شخصی، اطلاعات نادرستی در اختیار شما گذاشته اند‬ که منجر به این نوع برداشت نا صحیح گردیده است.
اما اگر اساسا این حدس من نادرست است، لازم می دانم اظهار تعجب خود را از این نوع برخورد غیر حرفه ای، غیر منطقی و غیر قانونی حضرت عالی ابراز نمایم؛ چرا که انتشار مواردی اینچنین و نصب اتهام به فردی و نشر آن در وب، فارغ از صحت و تهمت بودن اصل مطلب، از نظر حقوقی جرم محسوب شده و قابل پیگرد از جهت اعاده ی حیثیت است. چه برسد به اینکه مشمول نشر اکاذیب و مصداق تهمت باشد.
لذا در محضر خوانندگان و دوستان این مجال، از شما درخواست می نمایم که مستندات خود را از طریق صحیح، ارائه و پیگیری فرمایید، که در آن صورت این حق برای بنده هم محفوظ خواهد بود.
اما با توجه به اینکه این سطور و مطالب در این فضا به اشتراک گذاشته شده است، بر خود لازم می دانم که به طور خلاصه و فقط جهت تنویر اذهان دوستان و فعالان اسب، مطالبی را تیتروار ارائه می دهم. امیدوارم که روشنگر، راهگشا و فصل ختام این بحث باشد.
اول: وبسایت انجمن اسب، پس از هشت سال تلاش اینجانب و تمام دوستداران اسب ایرانی، با قریب به هشت هزار عضو، امروز به عنوان بزرگترین مرجع اطلاعات اسب ایرانی ، شناخته شده است. لذا به جهت اساتید خبره و دوستداران پاک نظر وادی اسب ایرانی، و نه به جهت مدیریت و مالکیت این حقیر، قابل احترام است.
دوم: همانطور که همه دوستان مطلعند، بنده نه تنها ابایی از حضور در اماکن عمومی نداشته و ندارم، بلکه برعکس، در هر مراسمی که لازم بوده حضور داشته و دارم، و همیشه در دسترس اسب دوستان بوده ام. تا آنجا که شماره موبایل شخصی بنده در اختیار همه بوده و محل نگهداری اسبهای بنده نیز از بسیاری پوشیده نیست. کاری که کمتر کسی به این وسعت انجام داده است.
سوم: با توجه به عدم فعالیت تخصصی در زمینه کاسپین تصمیم به تولید در این زمینه گرفتم و با توجه به فعالیت سرکار علیه، در این زمینه از شما مشورت خواستم. شما نیز بدان علت که مادیان انوشه قابل استفاده برای آموزش سواری کودکان نبود، آن را پیشنهاد دادید و البته با توجه به اعتمادی که در طرفین بود، بر خلاف رویه معمول خود، اقدام به ثبت مبایعه نامه و گرفتن امضا از حضرت عالی ننمودم. البته نقل و انتقال این مادیان، به صرف جابجایی آن و همچنین انتقال مبلغ مقرر، اثبات شده است.
چهارم: غرض اصلی بنده و بعضی دوستان از خرید و نگهداری کاسپین، تولید و حراست از نسل آن بوده و هست، و لذا، با توجه به اینکه هیچ فایده ی اقتصادی از این کار قابل تصور نیست، آمادگی دارم، چه شما و چه هریک از دیگر دوستداران و علاقمندان کاسپین که اعلام آمادگی نماید، فقط با دریافت مبالغ پرداختی جهت خرید، هزینه های کشش و دیگر هزینه های جانبی، مادیان و کره ی آن از سیلمی ارزشمند "دیو" را جهت پاسداری از این ذخایر ژنتیکی، تقدیم نماییم.
با تشکر
امیر حسین قاسمی

پیوست ها

• IMG_5893.jpg
    IMG_5893.jpg
    20.3 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • DSC_8468.jpg
    DSC_8468.jpg
    18.1 کیلوبایت · بازدیدها: 17
  • DSC_8467.jpg
    DSC_8467.jpg
    40.6 کیلوبایت · بازدیدها: 19
  • DSC_8466.jpg
    DSC_8466.jpg
    34.2 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • DSC_8465.jpg
    DSC_8465.jpg
    35.1 کیلوبایت · بازدیدها: 20
موضوع دلیلی نداشت بخواد به این شکل منتشر بشه از طرف ایشون (البته اگه واقعا از طرف ایشون بوده) یه موضوع قضائی بوده که باید از مسیر خودش پیش برده میشده .

rahmati

Member
مگه سرکار خانم واعظی ادعایی در مورد انوشه کردن؟این مطلب کجا انتشار پیدا کرده؟

بالا