انتخاب رييس هيات سواركاري براي استان فارس!

Dr_Ghaffari

Active member
سر انجام پس از 6 ماه اداره كل تربيت بدني استان دعوت نامه اي فرستاده است براي روز سه شنبه ساعت 8-10 صبح تاريخ 30 بهمن تا براي انتخاب رييس هيات سواركاري استان فارس تصميم شايسته اي اتخاذ شود...اميدوارم دادار عزيز مشتلق اين خبر را فراموش ننمايند !

DADAR

Member
khabar ro gereftam ghaffari jan mamnoon misham agar natigeye jalaseh ro ham bezari toye site
shoma ke hatman mirid?1
fekr mikoni dar hale hazer ki shayesteh tar az hameh hast?1

Dr_Ghaffari

Active member
حقير هم با يك حق راي دعوت شده ام چشم نتيجه را اطلاع خواهم داد دادار جان مملكت ما شايسته سالاري است هر كه راي بياورد شايسته تر است ديگر !

Dr_Ghaffari

Active member
مطلب جالبي در روزنامه خبر جنوب خواندم هرچند نامربوط است نقل مي كنم دوستان مرا عفو بفرمايند ! "فارس پس از ده سال داراي هيات كاراته شد !" بياييد همين هيات سواركاري را دو دستي بچسبيم نه ببخشيد دعا كنيم !

DADAR

Member
hamoon behtar ke savarkari ham 10 sal heyat nemidasht vali ghahramane aseya to reshtash moarefi mikard
ta onjaee ke etelaa dashtam az fars ta hala chand ta ghahramane aseya to sabkhaye mokhtalef dashteh
ma ham hamchenan doaa mikonim

Dr_Ghaffari

Active member
رييس هيات سواركاري فارس انتخاب و انتصاب شد. دكتر طباطبايي در جلسه حاضر و انصراف خود را اعلام نمودند . حقير نيز از حضور در مجمع هيات سواركاري استان اصفهان خودداري كردم.از ميان 4 كانديد باقي مانده جناب آقاي عبدالحميد پيش بين كه پيشبيني آن را كرده بودم با 14 راي از 17 راي به مقام رياست هيات سواركاري استان فارس انتصاب شدند ! ايشان ليسانس مديريت صنعتي و مالك باشگاه بهارستان مي باشند . انتخاب نمايندگان سواركاران و باشگاه ها و مربيان جاي سوال داشت.كه تمامي از زير مجموعه باشگاه بهارستان بودند آقاي سالاري در پاسخ من براي اين مساله عنوان نمودند در فارس فقط 2 باشگاه مهران متعلق به آقاي كتابچي و باشگاه بهارستان مجوز باشگاه دارند و الباقي باشگاه نيستند !به هر حال سواركاران با تجربه نبودند و جوانان جوياي نام آمدند و ميدان ديدند و راي دادند.

سلام
حیف دکتر شد. کاش ایشان رئيس هیات فارس می شد. ممکنه راجع به این رئيس جدید یه بیوگرافی و فعالیت هاش را بنویسی؟ همچنین نفوذ او در بین سوارکاران و اسبداران و پیش بینی وضعيت آينده کار هیات؟
دوشنبه هم من اینجا با معاون اداره تربیت بدنی استان اصفهان راجع به انتخاب رئیس هیات بحث داشتم! اما چه فایده!
امیدوارم که هیات ها به دست مدیران خوب اداره شود
ممنون از خبرت

DADAR

Member
bah bah gol bodo golestan shod!!!!!!1
mamnoon az khabaret ghaffari jan
aya shoma ham be onvane kandid bodid ya na?1
dar har sorat beseyar jaye tassof hast ke ba vojode in hameh dostane ba tajrobeh va khak khordeh va delsooze in varzesh dar fars baz ham ba nofooze aghayan tonestand mesle jahaye digeh charkheshoon ro becharkhonan
albateh in faghat fars nist mibinim ke shahrestanhaye digeh ham vazea be hamin menval bodeh va hast
vaghti fedrasion band bazi hast khoda be dade heyatha bereseh ke az fedrasion nooneshoon ro mikhoran
yek soale digeh ham daram jenabe ghaffari
fekr mikonid ba omadane reaise jadid daste dabire ghabli hamchenan baz hast ya ??????1

Dr_Ghaffari

Active member
آقايان روز قبل رفته بودند بازديد از باشگاه بهارستان رييس هيات جديد هم مالك باشگاه بهارستان است ! بله !از راي دهندگاني كه انتخاب شده بودند از 17 نفر 11 نفر از احباب بودند حال اگر من به عنوان اعضا فرمايشي مجمع مي رفتم يك راي مي دادم و خودم را سكه يك پول مي كردم .گفتم روساي هياتهاي ديگر بروند . براي كانديد شدن من با حضور دكتر طباطبايي جسارت نمي كردم و اگر او مي ماند كه راي نمي آورد من دست راستش بودم.دادار عزيز نماينده باشگاه ها فقط از بهارستان بود و مهران. نماينده مربي و سواركار نيز فقط از باشگاه مهران بود و بهارستان.خوب وقتي روسا اين گونه انتخاب مي كنند معلوم است راي خودشان هم به كيست ! خواهران رخشان مرجان و مهناز بي طرف بودند كه با اين وجود اگر به دكتر هم راي مي دادند راي دكتر به حد نصاب نمي رسيد دكتر روز قبل از بازديد آقايان از باشگاه بهارستان مطلع شده بود و انتصابي بودن مجمع تيم هيات هماني است كه قبلا بود فقط رييس كه دستغيب بود آبرويش را جمع كرد و رفت و آقاي پيش بين آمد و سفره آبرويش را پهن كرد تا چه شود !

DADAR

Member
zamani anjomani dar shiraz be esme anjomane savarkarane fars faal bood ke joda az heyat barnamehhaye khodesh va taghvime khodesh ro dasht
agar khabari dashteh bashid in anjoman hanooz ham faal hast ya na?1

Dr_Ghaffari

Active member
ديگر فعاليتي ندارند همه كارها هياتي شده و هيات بايد نظاره گر باشد ببخشيد ناظر باشد !

بالا