الاغچه

همه رنگی دارن.
رنگشون براقتر از الاغهای معمولیه.
خیلی چالاک و بازیگوش هستند و خیلی زود انس میگیرندو دنبال صاحبشون راه می افتند.
ضریب هوشیشون باید بیشتر از16 باشه!:dodgy:

این الاغچه ها آنقدر پرطزفدارند که اگر قباحت نداشت رمه اسبها و سیلمیها را میفروختیم میرفتیم تو کار تولید خرچه!!!
با این خر تو خری اوضاع،چرا که نه؟!!
کی به کیه؟!!

علی اصفهانی

Active member
دوستان باید خدمتتون عرض کنم که ظاهرا" گوشتشون هم خیلی خوشمزه است ... !!!

لطفا" کاربران کرمانی توضیحات بیشتر را بفرمایند !

جناب اصفهانی منظورتون که جند تا رستوران تو کرمان نیست؟البته تو چین گرونترین گوشته. تو قذاقستان هم کله پاچه اسب بهترین غذاشون تو مراسمهاست.احتمالا تو کرمان هم تو محله یک نفر چینی بوده می خواستن خوشحالش کنن

دوستان باید خدمتتون عرض کنم که ظاهرا" گوشتشون هم خیلی خوشمزه است ... !!!

لطفا" کاربران کرمانی توضیحات بیشتر را بفرمایند !
:dodgy: آقا عالیه مخصوصا برگ و سلطانیش توی 2تا رستورانی که امتحان کردیم. هرچی تو این 5 6 ماه اخیر خوردیم و به به چهچه کردیم گوشت همین الاغ عزیز و لذیذ بوده گویا

اگه همین الاغهایی که ما خر میپنداریم! تو کشورای اروپایی بودن الان خدا میدونه در چه جایگاهی بودن،اما ما هنوز توی اسبای اصیلمون موندیمو داریم خونه خالص اسبمون رو از دست میدیم،.تفاوت را احساس کنید!!!
البته ما چیزایی را هم بالامیبریم که اگه اروپا بودند قد خر ارزش نداشتند

ابوذر

Member
تو عكس بالا خر تو خر شده بچه ها.در مورد گوشت الاغ هم بايد بگم دير پز و كمي شيرين و بعد از خوردنش عطش زيادي داره و همش بايد آب خورد كه دو سه تا چاي نبات مشتي كه كرماني ها استادشن....! عطش تشنگي برطرف ميشه

علی اصفهانی

Active member
اخیرا" مقامات دولتی درکرمان اعلام کردند که باندی را کشف کردند که گوشت الاغ به رستورانها و پیترایی ها میدادند و اسم چند تا رستوران را هم در خبرشان اعلام کرده بودند .

ابوذر

Member
بنده خير متأسفانه ولي يكي از دوستانم فاميلي داره كه از اين رستورانهاي بين جاده اي داره طرفاي قم ايشون براي دوستم توضيح داده بودند و من چون دائم السفرم به بنده گفتند و علائم خوردن گوشت الاغ رو توضيح دادند كه يه وقت تو رستورانهاي بين جاده اي گوشت الاغ نخورم.منم براي شما گفتم كه علائمش رو بدونيد و.....:winksmiley02:
شما گوشت الاغ خوردی؟؟؟!!!...

بالا