اعلام داور در مسابقات زیبایی

احسان

Active member
سهيل جان بهتر بود خودت را معرفی نمی کردی به دو دليل
1 اينکه دوستان زياد از داوريهای سال قبل راضی نبودند
2 اينکه از نظر قوانين مسابقات زيبای داور نبايد تا شروع مسابقه اعلام بشه که چه شخصی هست و اين دومی از همه مشکل تره چون پای حرف و حديث ميياد وسط

Soheil Sanati

Active member
احسان جان يك كم مطالعه كن.1-در تمام زيباييهاي دنيا از 3 ماه قبل داور رو مشخص ميكنن تا توليد كننده ها با شناختي كه از داور دارن توليدات خود رو بيارن.2-با حضور 110 اسب فكر نميكنم كسي از من ناراضي باشه.3-اين بار پنجم كه خوزستان من رو دعوت ميكنه چرا ديگران رو نميگن پس از قضاوت من راضي هستن كه به من ميگن تكي داوري كن

احسان

Active member
سهيل جان فرزند قوانين را دوباره مطالعه کن يکم آپتوديت باش داور زيبايی

ECAHO - Download Area

خوب ديگه من هم که قبلاً گفتم که زياد به اسبا نمره ميدی که باز دعوتت کنند :dodgy:خوبه خودت هم اعتراف کردی:confused:

Soheil Sanati

Active member
احسان جان من هرچي ميگم تو يه چيز ديگه ميگي.در مسابقات جهاني داورها رو مشخص ميكنن.حتي سليقه داور رو هم مينويسن.تا توليد كننده اگه اون داور رو قبول داره شركت كنه و اگه قبول هم نداره توي مسابقه نياد.افتاد الااااااااااااااااااااااااااان

Soheil Sanati

Active member
احسان جان تو چرا درست 3 روز به مسابقه دزفول به من گير دادي.اين رفتار به هيچ وجه جالب و حرفه اي نيست

احسان

Active member
من دوست دارم سهيل جون چون خيلی خوش تيپ و از داور های های کلاس ما هستی دوست دارم يکم بهت گير بدم

ولی ديگه ميزارم برای بعد مسابقه که حتماً ديگه بههت حسابی گير بدم

گلوریا

New member
وقتی تو1مسابقه همچی استانداردباشه مثل زمین/قدرت برگزاری/تایم مسابقه/ووواونوقت میشه به نکات حساس گیرداد/سلیقه دراسب متفاوته امادرکل بجزیکی دوموردنظراقای صنعتی باصاحب نظرا توچند جشنواره ای که من بودم یکی بود/درکل هیچ کس ازپیش خودچیزی نشد/هیچ اهن خنجرتیزی نشد/هیچ شاگردی نشداستادکارتاغلام شمس تبریزی نشد

Soheil Sanati

Active member
وقتی تو1مسابقه همچی استانداردباشه مثل زمین/قدرت برگزاری/تایم مسابقه/ووواونوقت میشه به نکات حساس گیرداد/سلیقه دراسب متفاوته امادرکل بجزیکی دوموردنظراقای صنعتی باصاحب نظرا توچند جشنواره ای که من بودم یکی بود/درکل هیچ کس ازپیش خودچیزی نشد/هیچ اهن خنجرتیزی نشد/هیچ شاگردی نشداستادکارتاغلام شمس تبریزی نشد

ما خاك پاي بزرگانيم

sohrab

Active member
فقط یک صفحه دیگه فضا برای تعارف و خوش و بش باقی مونده، بعدش لازمه یکنفر پیدا بشه که به سوال تاپیک پاسخ بده :coolsmiley02:
مسئول انتخاب کردن داور برای مسابقات کیه؟
لابد هیئت برگزارکننده دیگه!

آخرین ویرایش:

Soheil Sanati

Active member
فقط یک صفحه دیگه فضا برای تعارف و خوش و بش باقی مونده، بعدش لازمه یکنفر پیدا بشه که به سوال تاپیک پاسخ بده :coolsmiley02:
مسئول انتخاب کردن داور برای مسابقات کیه؟
لابد هیئت برگزارکننده دیگه!

من نميدونم.مخلصيم سهراب جان

بالا