اسپرم منجمد

علی واحدی

Active member
آیا کسی در ایران اقدام به آوردن اسپرم منجمد اسبهای هلشتاین و kwpn و هانوورین و ... کرده است؟

علی واحدی

Active member
اصلا وضعیت تلقیح مصنوی تو ایران راجبه اسب چجوریه؟
انجام می‌شه اصلا؟

امین جان من میدونم که تو تهران انجام مشیه و اصلا بعضی از سیلمیهای خوب رو بخاطر انتقال مریضی یا صدمه دیدن سیلمی، اسپرم رو روی خرک از سیلمی میگیرن و تلقیح مصنوعی انجام میشه.
سوال اصلی من اینه که آیا کسی هست که از آلمان یا دیگر کشورها اسپرم سیلمیهای بنام دنیا مثل کاسینی رو وارد کنه؟

انگار کسی به سوالات پاسخی نداده...
هانوورین و هلشتاین من مشتری هستم اگر چیز خوبی باشه فقط اگه مطمئن باشه...
جواب داده توی ایران؟؟؟
جناب واحدی شما از هزینه اش هم خبر دارید؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
و اما مبحث واردات اسپرم
این کارها توسط یک اصفهانی داره انجام میشه و بیشتر روی ترکمن.
که به ترکمنها گفته از من اسپرم بخرید. و مادیوناتون رو پر نکنید. از اسپرم من پر کنید کره رو 50 میلیون میخرم !
درصد گرفتن اسپرم در حالت استاندارد 30% است. حالا شما وضعیت مادیان و اسپرم رو در گنبد و جرگلان در نظر بگیرید زیر 5%
این اقا خودش اخال تولید میکنه و قیمتهاشم از 15 ملیون به بالاست.
به این شکل اگر انها اسپرم استفاده کنند و نگیره 2 سال ترکمنهای بیچاره رو که زندگیشون از فروش کره میگذره نابود خواهد کرد

امید زمانی

Active member
و اما مبحث واردات اسپرم
این کارها توسط یک اصفهانی داره انجام میشه و بیشتر روی ترکمن.
که به ترکمنها گفته از من اسپرم بخرید. و مادیوناتون رو پر نکنید. از اسپرم من پر کنید کره رو 50 میلیون میخرم !
درصد گرفتن اسپرم در حالت استاندارد 30% است. حالا شما وضعیت مادیان و اسپرم رو در گنبد و جرگلان در نظر بگیرید زیر 5%
این اقا خودش اخال تولید میکنه و قیمتهاشم از 15 ملیون به بالاست.
به این شکل اگر انها اسپرم استفاده کنند و نگیره 2 سال ترکمنهای بیچاره رو که زندگیشون از فروش کره میگذره نابود خواهد کرد
آقای رییسی اسپرم می خوان وارد کنند . و مادیانهاشون خالی موندند . حیف چند تا از بهترین مادیانها خالی موندند و به خیلی ها هم پیشنهاد دادند که اسپرم بخرند و این که قیمت بالای 15 میلیون کدوم اسب رو فروختند ؟ سیلمی اصلیشون رو که چند وقا پیش اگه اشتباه نکنم 8 تومان فروختند!!!! بالای 15 تومان تو عمل چنده ؟ و این که کی اسپرم بیاره واسه ایشون و اسپرم کدام سیلمی ؟؟ اگه من جای ایشون بودم 2 تا سیلمی از بهترین خونها رو وارد میکردم نه اسپرم و وعده ی اسپرم های 7 8 میلیونی

♘امیرحسین♞

قیمت میده. ولی فروش خیر !
سیلمی اصلیشون چی بوده؟ قیمت اسپرم ها خیلی کمتره از این حرفا
سیلمی آخال به درد بخور از روسیه بالای 70-80 هزار یورو هست

♘امیرحسین♞

مشکل اسپرم تو درصد گرفتنه و اینکه تو ایران احتمال 1% هم نمیگره چون نه علمش هست نه تجربه
اخال به درد بخور رو روسها نمیدن. و تو ایرانم این کار صرفه اقتصادی نداره. چون پولی تو اسب ترکمن رد و بدل نمیشه

علی واحدی

Active member
انگار کسی به سوالات پاسخی نداده...
هانوورین و هلشتاین من مشتری هستم اگر چیز خوبی باشه فقط اگه مطمئن باشه...
جواب داده توی ایران؟؟؟
جناب واحدی شما از هزینه اش هم خبر دارید؟

سانی جان از هزینه چه چیزی خبر دارم؟ درست متوجه منظورتون نمیشم. هزینه اسپرم یا هزینه خرید اسب؟

هزينه اسپرم و كلا پر كردن ماديون با اسپرم روهم رفته چقدر خرجشه؟
ولي خوب...
با صحبت هاي جناب اميرحسين بي خيالش!!

علی واحدی

Active member
هزينه اسپرم و كلا پر كردن ماديون با اسپرم روهم رفته چقدر خرجشه؟
ولي خوب...
با صحبت هاي جناب اميرحسين بي خيالش!!

صحبتهای امیر حسین جان کاملا درسته ولی در کل هر سیلمی وارداتی در تهران یه قیمتی داره که شما مادیونتو با اون پر کنی. مثلا هزینه کشش با رون کارلوس 1500000 تومنه و اگر از شهرستان بخوای برای کشش یه مادیونو بفرستی برای کشش با خرجهای متفرقه حدود 3000000 میشه فکر کنم:sadsmiley::sadsmiley:حالا چی از آب دربیاد الله و اعلم:ph34r-smiley::ph34r-smiley:

. مثلا هزینه کشش با رون کارلوس 1500000 تومنه و اگر از شهرستان بخوای برای کشش یه مادیونو بفرستی برای کشش با خرجهای متفرقه حدود 3000000 میشه فکر کنم:sadsmiley::sadsmiley:حالا چی از آب دربیاد الله و اعلم:ph34r-smiley::ph34r-smiley:

جناب واحدی رن کارلوس رو از نزدیک دیدم...انگار قصد فروش دارن قیمت چندانی هم نداره...اطمینان ندارم و درست هم نیست که بگم...
و سوال کردم اینطور که پاسخ دادن قیمت کشش 700 یا 800 تومنه!!!!!

من سال 86 پیگیره این قضییه بودم و یه آگهی در این باره دیدم و تماس هم گرفتم اون سال با همه هزینه ها به غیر از حمل ونقل 700000 تومان قیمت دادن که خوب الان قاعدتا بیشتره!(اگر اشباه نکنم اسپرمversace بود)
ولی گفتن اسپرم هر سیلمی که سفارش بدی میتونن وارد کنن! در ضمن انتقال جنین هم فرمودن انجام میدن!

reza eslahi

Member
من سال 86 پیگیره این قضییه بودم و یه آگهی در این باره دیدم و تماس هم گرفتم اون سال با همه هزینه ها به غیر از حمل ونقل 700000 تومان قیمت دادن که خوب الان قاعدتا بیشتره!(اگر اشباه نکنم اسپرمversace بود)
ولی گفتن اسپرم هر سیلمی که سفارش بدی میتونن وارد کنن! در ضمن انتقال جنین هم فرمودن انجام میدن!
لطفا اگر شماره تماس یا ادرسی ازشون دارید بزارین.واسه انتقال جنین مطمئن هستید انجام میدن؟؟

بالا