استقامت کردان 22 آبان

روز چمعه با شرکت 13 سوارکار برگزار شد.
اسم بعضی از اسبها یادم نیست به همین خاطر اسم سوار کار ها را فقط می گذارم
20 کیلومتر
فاطمه معینی
دنا رحیم پور
دلارام عطایی
شیرین سالارتاش
کامبیز طاهری

40 نسیم حسینی شیروانی
60 کیلومتر
آرزو منتظم
محمد علیجانی
حمید مرادی
حسین بختیاری
80 فاطمه حسینی
احمد قاسمی
آرش قلاوند

در 40 نیسم حسینی انصراف داد و در 60 کیلومتر آقای مرادی از همدان به دلیل ضربان بالا حذف شد.
نکات مثبت: مسیر مسابقه بالاخره بعد از سالها طوری علامت گذاری شده بود که حتی کسانی که در منطقه نبودند هم بتوانند مسیر را پیدا کنند.
کادر مسابقه : داورها خانم ژیلا قلی زاده و سارا رضایی نژاد بودند که خیلی خوب مسابقه را اداره کردند. آقای دکتر ربیعی و دکتر گلباز هم دامپزشکان مسابقه بودند که خیلی زحمت کشیدند. آقای وجدانی معاون هیات سوارکاری ساوجبلاغ در طول مسابقه با وجودیکه خودشان اسب پرشی داشتند در مسابقه پرش همان روز ولی همراه سواران مسابقه را دنبال کردند که باعث دلگرمی همه بود.
اسبها نسبتا آماده بودند . و کلاس یزد برای کسانی که در آن شرکت کردند موثر بود.

ولی.........
شب قبل ما که متوجه شدیم مسابقه کوچیک استقامت که هر ماه هم در کردان برگزار میشود را خواب نما شده بودند و دوباره بنام یادواره خانم قرگوزلو نام گذاشتند البته با عکس پسر خانم قلاوند ..... بعدش هم برای خالی نبودن.... یک سری یادبود درست کرده بودند با عکس خانم بعد هم گفتند حالا ناهار یادبود پشت در بسته خانه خانم توی سرما و باد به مردم غذا دادند پشت توری های زمین خانم البته توی خونه هم نیاوردند مردم را ..... دیگه بی احترامی ازا این بیشتر؟ اینطوری منزل خانم حفظ شد بعد از سالها ..... پشت توریها توی زمین همسایه برایش 2 بار یادبود می گیرند؟؟؟؟ آدم اشکش در می آید..... از این همه.....
مگه سالی چند بار یاد بود میشه؟ مگه اون مسابقه زیبایی یادبود نبود؟ با همه چی؟ به نظر من با این کار خیلی بی احترامی به یاد خانم شد.برای هیچکس سالی دوبار سال نمیگیرند که.... حالا این معنی اش چی بود خدا می داند؟ سالی دو بار یادبود؟ هر چیزی زیاد شد مرد م هم خسته میشوند.... اینطوری می خواهیم کارهای اونو دنبال کنیم؟
مسابقه از نظر فنی خوب بود ولی .....

Katayoun G

Member
مرسی از اینکه نکات مثبت و منفی مسابقه رو گفتید. این خیلی برای پیشرفت کار مهمه! ولی دلیل این همه کینه رو نمی فهمم!
متأسفانه من نبودم که بتونم خودم قضاوت کنم که مسابقه چطور بود ولی تا اونجا که من در جریانم!!! : قرارتون این بود که، به یادبود خانم 5شنبه زیبایی باشه. 5شنبه شب شام یادبود و جمعه هم استقامت. ولی چون تعداد اسب ها برای زیبایی زیادتر از پیش بینی شده، شده بود و همه چی زیادی می شد با رضایت همه قرار شد استقامت رو بندازن واسه 2 یا 3 هفته بعدش. و این کی بود؟! می تونید 3 بار حدس بزنید! 22 آبان!
درباره بقیش هم نمی خوام بحث کنم. چون به نظرم بی فایده اس!
فقط می گم هر کس خودش می دونه چی کار می کنه و وجدانش و خدای خودش! حرف های بی اساسم نمی تونن ارزش یا حقیقت کارهاشون رو تغییر بدن.

مرسی از اینکه نکات مثبت و منفی مسابقه رو گفتید. این خیلی برای پیشرفت کار مهمه! ولی دلیل این همه کینه رو نمی فهمم!
متأسفانه من نبودم که بتونم خودم قضاوت کنم که مسابقه چطور بود ولی تا اونجا که من در جریانم!!! : قرارتون این بود که، به یادبود خانم 5شنبه زیبایی باشه. 5شنبه شب شام یادبود و جمعه هم استقامت. ولی چون تعداد اسب ها برای زیبایی زیادتر از پیش بینی شده، شده بود و همه چی زیادی می شد با رضایت همه قرار شد استقامت رو بندازن واسه 2 یا 3 هفته بعدش. و این کی بود؟! می تونید 3 بار حدس بزنید! 22 آبان!
درباره بقیش هم نمی خوام بحث کنم. چون به نظرم بی فایده اس!
فقط می گم هر کس خودش می دونه چی کار می کنه و وجدانش و خدای خودش! حرف های بی اساسم نمی تونن ارزش یا حقیقت کارهاشون رو تغییر بدن.

اگر ادامه همان مسابقه زیبایی بود پس چرا از اون همه یادبودی که در مسابقه زیبایی اضافی مونده بود استفاده نکردند؟ در ضمن دیگه بعد از دو هفته یادبود معنی ندارد. با اون وضع....
مری خانم آدم متفاوت و بزرگی بود که حالا .... اینطوری ازش یاد می کنند. حتی توی خونش هم مردم را روز استقامت راه ندادند..... یک طرفه به قاضی رفتن آسونه....

بالا