اسب خارجی

البته باید اشاره کنم که یه چند تایی تازه وارد قزوین شده که امیدوارم به پیشرفت سوارکاری قزوین کمک کنه

mahsima

Member
شاید به خاطر اینه که قزوینی ها حاضر نیستن برا خرید اسب زیاد هزینه کنند .

Vagner

Member
ترس از هزینه کردن و چون خودمونو میشناسیم میترسیم نتیجه نگیریم اسب خارجی کار خارجی می خواد اگه بخوایم قزوینی کار کنیم بهتره که وارد نشه چون نتیجه با اسبای دیگه فرق نمیکنه.

re_qods

Member
پاسخ

یه سر به باشگاه ژاله هم بزنید بد نیست.چند تا اسب خارجی و یه سر خارجی اونجاست.سر و برف و فروکردن و حافظا...........

یه سر به باشگاه ژاله هم بزنید بد نیست.چند تا اسب خارجی و یه سر خارجی اونجاست.سر و برف و فروکردن و حافظا...........

با سلام خدمت شما سوارکار گرامی :blinksmiley:
باید خدمتتون عرض کنم که اگر مطالب بالا رو با دقت بخونید ذکر شده که "چندتایی وارد شده" حالا اگر اسم باشگاه شما رو میاوردم به جای این شعری که نوشتید نامه ی فدایت شوم میفرستادید؟
البته با سابقه ای که از شما داریم نمیشه انتظار بیشتری داشت.
پس لطف کنید و بحث رو به حاشیه نبرید.
(حق نگهدار)

re_qods

Member
پاسخ

بله من تجربه ام کمه لطفا به تعداد نوشته های بنده و خودتون نگاه کنید بعد در فشانی فرمایید. من هم عاشق چشم و آبروی کسی نیستم شعر و نامه ی فدایت شوم بنویسم . خیلی بده آدم همه چیزو به خودش بگیره . اسب خریدن یه طرف سوار شدنش یطرف.ما که بخیل نیستیم. کور و شود و نتوان و دید و حافظا...................:tonguesmiley:

re_qods

Member
خیلی بده

می تونید از هر سواری خواستید بپرسید ببنید من تو حاشیه ها هستم من خیلی از سوارها رو تو قزوین نمی شناسم.پس لطف فرمایید شما جنجال نکنید:biggrin:

بالا