ارتباط سن و پیشکسوتی

M

mrezap

Guest
♘ امیرحسین ♞ گفت:
بنظر من هم تعداد سالهای بودن در اسب زیاد مهم نیست
تولیدات و اهداف مهمتره

یکی از بهترین تولید کنندگان اسب عرب ایران را میشناسم که نسبت به تولید کنندگان سنی نداره و الان 6 ساله تو گمنامی بهترینها را تولید کرده است
الان 28 سال دارن

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
محـمـد رضــا گفت:
یکی از بهترین تولید کنندگان اسب عرب ایران را میشناسم که نسبت به تولید کنندگان سنی نداره و الان 6 ساله تو گمنامی بهترینها را تولید کرده است
الان 28 سال دارن

کی؟؟؟

M

mrezap

Guest
♘ امیرحسین ♞ گفت:
آیا بنظر شماه پیشکسوت صرفا باید سنش بالا باشد؟
معمولا آره ، سنه که ملاک پیشکسوتی است
اما تولید کننده را به تولیداتش میشناسن و همین کسوت اونه

sohrab

Active member
یعنی اگر من اینقدر پولدار باشم که امسال بهتربن ها را بخرم و سال بعد بهترینها را تولید کنم پیشکسوتم؟

vatan

Member
سهراب این کار یعنی این که پول خودت را به باد دادی و تنها کسی این کار را میکنه که..... باشه
و بنابراین تو پیشکسوتی!!!!!!!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اسب اصیل گفت:
یعنی اگر من اینقدر پولدار باشم که امسال بهتربن ها را بخرم و سال بعد بهترینها را تولید کنم پیشکسوتم؟
سهراب خان
شما هر چی تولید کنی پیشکسوتی
شما اینکارو نمیکنی که ریا نشه

M

mrezap

Guest
اسب اصیل گفت:
شما که کارت درسته
اما یکی پول داره و میره کلی پول میده و سیلمی درجه 2 و 3 وارد میکنه یکی هم با همه بی پولیش میره دنبال 2 تا اسب خالص تا اهواز و همدان .... و به هر سختی یک سیلمی پیدا کنه که زیبا باشه و تیره اش هم ... باشه تا یک کره خوب تولید کنه، خودت نمونه اش را دیدی، پیش شما هم اومدن

sohrab

Active member
چه بحثیه!
بععععله. اون درست!
ولی صحبت سر کلمه ی پیشکسوته که ارتباط مستقیم با سن داره. کاریشم نمیشه کرد!
یک نوازنده ی جوان میتونه بهترین باشه، استاد باشه، ولی پیشکسوت نیست. یا مثلا یک فوتبالیست جوان.

mahsima

Member
پیشکسوت کسیه که هم سنش زیاد باشه و هم مدت طولانی در این کار زحمت کشیده باشه تنها سن ملاک نیست .

بالا