آیا راهی بهتر واقعا نبود؟

معذرت میخوام از دوستان و ببخشید منو که این عکس هارو گذاشتم خواستم بگم که ..... تا چه حد؟:confused:
:smile:به نظرتون کار درستی کردن؟
لطفا حتما نظر و احساستونو بنویسید ممنون

پیوست ها

• 98031_723.jpg
    98031_723.jpg
    158.4 کیلوبایت · بازدیدها: 35
  • 98035_108.jpg
    98035_108.jpg
    123.8 کیلوبایت · بازدیدها: 25
  • 98037_545.jpg
    98037_545.jpg
    123.2 کیلوبایت · بازدیدها: 42

mo_solid

Member
تو یکی از مسابقات اسب بیچاره تعادلش رو از دست داد و زمین خورد و بلافاصله اسب رو کشتن
دریغ از اینکه حتی یه دامپزشک بیارن بالا سرش:hmmsmiley02:

sahar

New member
من چند وقت پیش اینو دیدم زدم زیره گریه. تا چند وقت حالم گرفته بود . بیچاره اسبه. جون میکنه واسشون پول در میاره تا دستش میشکنه بخاطر اینکه خسیسیشون میاد یکم پول خرج درمانش کنن. سریع میکشنش. :sadsmiley::sadsmiley::smile::smile::sadsmiley::sadsmiley:

واقعا با دیدن این عکس نارحت شدم.
ولی اگر صاحب مادیان میخواست میتونست دستهای شکسته این مادیان را خوب بکند.من نمونه اش را دیدم که دکتر احسان طاهری دست شکسته کره سهراب کرد که شکسته بود را به حالت اولش برگردوند.

شهاب

New member
واقعا" با ديدن اين صحنه ها متحير و متنفر ميشه
يعني بعد از اين همه سواري دادن به سواركار حتي ارزش يه دكتر هم نداشت ؟؟؟؟

به نظر من بعضي ها حتي لياقت ديدن اسب رو هم ندارن چه برسه به اينكه بخوان سوارش بشن

واااااای این چه صحنه ایه ... اسب بدبخت خودشو واسه کیا تلف کرده واقعا اه :sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

sonia

Member
همیشه راه بهتر هست!!

پیوست ها

• eaeb84cc195dc9f01e912ec81cc40bf9.jpg
    eaeb84cc195dc9f01e912ec81cc40bf9.jpg
    111.1 کیلوبایت · بازدیدها: 6
  • e70b73a314231a620a2d9f980a34da87.jpg
    e70b73a314231a620a2d9f980a34da87.jpg
    190.8 کیلوبایت · بازدیدها: 8
لابد راهی نبود که سرشو بریدن...
تا حالا خیلی این اتفاق افتاده.هم هزینش خیلی زیاده.هم اسب درد میکشه
هم امکانه درمانش کمه.هم دیگه مثل اولش نمیشه.
صاحبش به کی مخواد بفروشه؟تا اخره عمرش باید خرجشو بده.
باید اسبو چند ماه اویزون کنن.پاهاش به زمین نخوره.نخوابه.خیلیییی زحمت داره وخیلی هزینه داره.
این اتفاق برا منم افتاده ولی یه جوره دیگه.

این یک جنایت آشکاره.امیدوارم از راه های قانونی با اینگونه افراد بی رحم و بی لیاقت برخورد بشه.بسیار متاسف شدم امیدوارم که دیگه چنین اتفاقات وحشتناک و دلخراشی پیش نیاد یا حداقل کم تر بشه.

لابد راهی نبود که سرشو بریدن...
تا حالا خیلی این اتفاق افتاده.هم هزینش خیلی زیاده.هم اسب درد میکشه
هم امکانه درمانش کمه.هم دیگه مثل اولش نمیشه.
صاحبش به کی مخواد بفروشه؟تا اخره عمرش باید خرجشو بده.
باید اسبو چند ماه اویزون کنن.پاهاش به زمین نخوره.نخوابه.خیلیییی زحمت داره وخیلی هزینه داره.
این اتفاق برا منم افتاده ولی یه جوره دیگه.
یعنی راه دیگری به غیر از سر بریدن نبوده!!!!! این اتفاق چند وقت پیش تو فرح آباد ،به خاطر بی احتیاطی صاحبش، برای یکی از اسبهای زیبای ترکمن افتاد که در نهایت با تزریق دوز بالای یک دارو حیوان بیچاره رو راحت کردن.
البته سایر شرایطی که در مورد زحمات و هزینه های زیاد نگهداری فرمودید رو قبول دارم.

البته این تاپیک قدیمیه اما مزید اطلاع سروران ارجمند عرض میکنم که مردم ترکمن صحرا از اونجا که برای این حیوان نجیب احترام خاصی قائل می باشند عقیده دارند که اسب نباید حرام بشه و اونو تو این شرایط ذبح میکنن . ضمن اینکه گوشت اونو هم قزاقها میخورن .پس براشون صرفه اقتصادی هم داره .

یه بار یه مادیون از تو وانت پرید و دستش بین نرده های وانت گیر کرد که استخوان دستش بر اثر تقلای مادیون مثل اسب توی عکس کاملا شکست
و مالک محترم هم در کمال خونسردی دو تیر نثار مادیون کرد:sadsmiley::sadsmiley::sadsmiley:

بالا