آهو زمانی

vatan

Member
مادياني كه پيش حاج محمد جعفري هست كره طوفان يه كره از اهو پاش هست بهتر يا اين ماديان از نظر تيپ و سواري؟؟؟؟؟؟؟
حاج جعفری هنوز آهو را داره؟؟؟
آهو از رهنان خمینی شهر بود و معروف بود به آهو حیدری و از اینجا رفت کرمانشاه کره چی داده؟؟؟
کره ها چطور بودند؟؟
بچه های کرمانشاه کسی عکسی نداره ازش؟؟

آخرین ویرایش:
آهو ازخمنی شهر بود و معروف بود به آهو زمانی و از اینجا رفت کرمانشاه کره چی داده؟؟؟
کره ها چطور بودند؟؟

نه آهو رو فروخت دستش خراب شده بود
فكر كنم ازشم كره گرفته
نه متاسفانه عكسي ازش ندارم

s.parizimanesh

Active member
آهو ازخمنی شهر بود و معروف بود به آهو زمانی و از اینجا رفت کرمانشاه کره چی داده؟؟؟
کره ها چطور بودند؟؟
يك كره با ماديان حاجي كه كره طوفان هم هست داده بود خيلي عالي پر خون و زيبا.

eshghi

Member
اینم عکس اهو واقعآ زیباست الانم قم نگهداری میشه

پیوست ها

• Copy of Picture 002.JPG
    Copy of Picture 002.JPG
    90.7 کیلوبایت · بازدیدها: 334
دوستان عزیز آهوی زمانی یک اسب عراقی بود اما از نوع خوبش متاسفانه کره نداد و قبل از آقای زمانی مالک آن علیرضا گاراژی بود و پیش آقای زمانی مرد اما این عکس آهوی اکبر حیدریه که از شیراز توسط خود اکبر حیدری آورده شد اصفهان و بعد رفت کرمانشاه

s.parizimanesh

Active member
دوستان عزیز آهوی زمانی یک اسب عراقی بود اما از نوع خوبش متاسفانه کره نداد و قبل از آقای زمانی مالک آن علیرضا گاراژی بود و پیش آقای زمانی مرد اما این عکس آهوی اکبر حیدریه که از شیراز توسط خود اکبر حیدری آورده شد اصفهان و بعد رفت کرمانشاه
اهوی دو خون مال علیرضا گاراژی هست.

اهوی دو خون مال علیرضا گاراژی هست.
شاید الان علیرضا اسب جدیدی هم به این نام داشته باشه اما آهوی زمانی اول از آقای شهبازی خورزوق بود بعد بچه های خمینی شهر بهرام حاج ولی موتوری خرید و فروخت به علیرضا نقدی اونم فروخت به زمانی

afrasyab

Member
من یه کره از این اسب میشناسم که بسیار دیدنیه مادرشم بی نظیره که من تا حالا همچین مادیونی کم دیدم
اتفاقا مالکشم یکی از اعضای سایته اگه خودشون تمایل داشته باشن معرفیش میکنن
اسم کره هم (ژیوار) که کردان نگهداری میشه بسیار کره زیبایه

من یه کره از این اسب میشناسم که بسیار دیدنیه مادرشم بی نظیره که من تا حالا همچین مادیونی کم دیدم
اتفاقا مالکشم یکی از اعضای سایته اگه خودشون تمایل داشته باشن معرفیش میکنن
اسم کره هم (ژیوار) که کردان نگهداری میشه بسیار کره زیبایه
سلام . مطمئن هستید؟ تا جایی که من می دونم کره نداده . شاید شما آهوی زمانی را با سلطان عراقی اشتباه گرفتید

نه من جایی تاپیکی ندیدم . سلطان عراقی ده سالی پیش تو زمستون وقتی سرحال از اسطبلش میارن بیرون از دست صاحبش فرار می کنه و یه ماشین بهش میزنه و پای اسب بیچاره می شکنه صاحبش می گفت تا ماشین بهش زد خودش بلند شد و لنگان لنگان رفت توی اصطبلش . بعد از اون جریانم چند تا کره ازش گرفتند اما هیچ کدوم از کرهاش مثل خودش نشدند سلطان یه اسب افسانه ای بود

ali-jazi

Member
1کره هم از این اسب پیش کریم احمد برادر علی احمد که بچه های خمینی شهر میشناسنش هست