برگزاری کلاس داوری زیبایی در یزد

Soheil Sanati

Active member
جناب صنعتی انشالادرکارتون موفق باشید وهمه بتونن درسهای خوبی ازاین کلاس بگیرن
من که نمیتونم بیام امتحان دارم ولی اگه شد جزوهاشو تهیه میکنم که ازقافله عقب نمونم

سامان جان جزوه زیاد فاییده ای ندارد.حضور در کلاس و درک گفته های پیتر آپتون خیلی مهمه

bakhshi

Member
سامان جان جزوه زیاد فاییده ای ندارد.حضور در کلاس و درک گفته های پیتر آپتون خیلی مهمه

درک مقعیت خالص ایرانی ها هم خیلی مهم برا یزدی ها مهم هست :blinksmiley: :rolleyessmileyanim:؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بفرمایید برای همه توضیح بدید

bakhshi

Member
اخه عجله داشتن بهشون حق بده باید به اونها برسن یه وقت عقب بی افتن شما باید جواب شونو بدی فریب جان

Farib

Member
امثال این مدرسان چون تیپ قدیم اسب خود را کشته بودند ، تنی حداد (ملک خمسه*) را به انگلستان بردند ، نکات لازم برای پیشرفت واقعی اسب اصیل ایرانی را خانم (*مری بن کرافت*) طی مقاله ای و تدریسی در باشگاه اصیلیران کردان گفته اند (فیلم و مقاله موجود است) می توانید تهیه و استفاده کنید . هدف همونه که گفتم اینها به اسم تدریس می خاهند میراث ما را نابود کنند ماموریت دارن از طرف ایکاهو :sadsmiley: :sadsmiley: :sadsmiley:
فیلم و مقاله رو میتونی بهم بدی؟

bakhshi

Member
راستی کلاس زمانش طوریه که دانشجو ها نتونن بیان. چون دقیقا وسط امتحانای پایان ترمه.

در هر صورت ما با قدرت به کارمان ادامه میدهیم .دوست داری بیا قدمت روی چشم .دوست هم نداری نیا باز هم قدمت روی چشم
شما باز هم اشتباه کردی و منظور منو نفهمیدی:blinksmiley: من کلا با داوری به این سبک برای خالص ایرونی ها مخالفم زیرا نقاط قوت اسبهای ما رو اصلا نمی بینه چه برسه به اینکه امتیاز هم بده این بارها من با چشم خودم دیدم و از کسی نشنیدم (*مرغ همسایه *غازه) مطلب جدیدی نیست همیشه برا ما ایرونی ها در تمام زمینه ها بوده و متائسفانه هنوز هم هست همش مال بی سوادی خودمونه عزیزم کسی که در دنیای امروز مال خودش نشناسه حرفی واسه گفتن نداره شما مثلا مهندس این مملکتی فردا نباید غرب زده باشی شاید به من خورده بگیری ولی 10 سال دیگه قطعا به عرض بنده می رسی با شتاب کم تر حرکت کن سهیل جان شما هم وطن منی مطمئن باش بد شما و هیچ کس من نمی خام حیف که فرصت نشد بیام درست با هم آشنا بشیم ایشا الله در اولین فرصت خودم میام یزد از نزدیک با هم صحبت مفصل می کنیم بدرود:winksmiley02: :winksmiley02: :winksmiley02:

فیلم و مقاله رو میتونی بهم بدی؟

فیلمش در دست رسم نیست من الان اروپا هستم ولی می تونی از خانم سالار تاش بگیری اتفاقا مترجمش سر کار علیه خانم امیر اصلانی هستند فیلم خیلی مفیده:rolleyessmileyanim: حتما توصیه می کنم بگیری و ببینی :rolleyessmileyanim:فریب جان :winksmiley02: :happysmiley: :smilingsmiley:

bakhshi

Member
اقا این که میخوای به من فیلم بدب من باید ازت تشکر کنم . کی و چه جوری میتونی فیلم و مقاله رو بهم بدی؟

فیلم از خانم سالار تاش بگیر دست رسی بش ندارم مقاله هم متن انگلیسی رو اگه می خای باید از ایشون بگیری مقاله با ترجمه در مجله دنیای اسب هست از سهیل خان بگیر ممنون که به اموزش درست اهمیت:rolleyessmileyanim: می دی

bakhshi

Member
پسرخوب اول بايد مودب باشي و دوم علم قضاوت در مورد اسب رو بدوني تا معايب و كاستي ها و نقاط قوت اسبت رو بفهمي و بتوني در مورد چگونگي برطرف كردن معايب و ارتقاع كاستي ها و تقويت نقاط قوت اسبت تصميم بگيري وگرنه اين جوري پرورش دادن به درد خودت ميخوره و هميشه هميني كه هستي ميموني
در ضمن من وقت ندارم وگرنه حتما شركت ميكردم
به همه دوستاني كه از نظر زماني براشون مقدور هسا خواهش ميكنم در اين كلاس شركت كنند و سطح علمي شون رو بالا ببرند تا انشاا... هم دريچه جديدي از دنياي اسب عرب به روشون باز بشه و هم از اين پس توليدات بهتر و علمي تري رو در زمينه اسب خالص ايراني رو شاهد باشيم

اولا کی گفته که ما علم قضاوت نمی دونیم:rolleyessmileyanim: بیس کارو پسر خوب همه باید بدونن مثلا شیر دستی و سگ دستی اونا باید از اون سر دنیا به ما یاد بدن :rolleyessmileyanim: من اصلا منظور شما رو از علم قضاوت متوجه نمی شم:blinksmiley: بیشتر توضیح بدید ممنون :smilingsmiley: می شم .

بالا