هالتوشان

جناب امیر ارسلان
اولا تبریک به خاطر تملک این نریان زیبا و دوست داشتنی یموت
ثانیا جهت اطلاع این حقیر که اطلاعات کمی دارم لطف می کنید بفرمایید که دیگچه از چه جهتی افسانه ایست؟

جهت مزاح عرض می کنم: از این پس قبل از خرید یک اسب اینقدر تبلیغ و تعریف آنرا نفرمایید، چه بسا فروشنده از فروش مال منصرف شود و یا در قیمت آن دبه کند!:coolsmiley02:

اولا خیلی ممنون .متعلق به خودتونه
ثانیا طبق تحقیقیات این حقیر از دیگچه .وقتی تعداد اسبها برای مسابقه کامل نمیشه برگزار کنندگان کورس یک اسب گاری رو از گاری باز میکنند و به مسابقه می برند و جالب که این اسب برنده مسابقه مبشه و در کورس های بعدی نیز همینطور .
حال شما با اسبی مواجه میشی که بدون کوچکترین تمرین و بدترین تغذیه . خسته میاد حریف های آموزش دیده و تغذیه شده با بهترین علوفه و مواد غذایی رو شکست میده
از نظر این حقیر این اسب افسانه ای است
شما میتونید با سوال از بزرگترهای صنف صحت عرایض بنده رو جویا بشید:smilingsmiley:

از مدتهای قبل تصمیم به خرید این سیلمی اصیل (به نظر این حقیر) را داشتم و با معرفی این سیلمی منتظر نظرات منفی و مثبت دوستان صاحبنظر شدم از آنجا که نکته خاصی نیافتم با اجازه شما مبادرت به خرید آن نمودم:winksmiley02:

نام : هالتوشان
پدر: دیگچه
مادر:گنج اندروا
تولید کننده:حکیم اندروا
محل تولد:روستای ملک علی تپه
تاریخ تولد:1376
مالک دوم:مرکز تحقیقات الیرز
مالک سوم:آقای میثاق سیاه منصوری
مالک فعلی :اصغر امینی
شماره داغ:4130

جناب امینی خرید این سیلمی زیبا را به شما تبریک میگویم.
دو سال پیش به دعوت اینجانب آقای سیاه منصوری این سیلمی را در جشنواره زیبایی گنبد شرکت دادند که همانجا مورد استقبال تولیدکنندگان قرار گرفت ولی متاسفانه تا امروز امکان حضور این سیلمی در ترکمنصحرا وجود نداشته که انشاالله امسال این مهم به لطف و مدد شما جامه عمل پوشد.

در این دوره که یابوهای گوشتی و دوخون و.... در سایتهای اینترنتی جولان میدهند و در حال آلوده کردن تتمه خون باقیمانده ترکمن هستند و با آسمون ریسمون بافتن و توسل به موهوماتی که میدانیم وجود ندارند (هرچند از نظر آمار کشش قابل توجه نیستند)بر ذهن ناآگاهان خیمه میزنند، خرید و صددرصد اعزام هالتوشان به منطقه الزامیست.

silkway

Member
امیر ارسلان عزیز
سلام
ترجیح می دهم در این مقال در این باب سخنی نگویم... چرا که بعید می دانم پیش از خرید، شنیدنی ها را از بزرگتر ها نشنیده باشید...

امیدوارم موفق باشید

در این دوره که یابوهای گوشتی و دوخون و.... در سایتهای اینترنتی جولان میدهند و در حال آلوده کردن تتمه خون باقیمانده ترکمن هستند و با آسمون ریسمون بافتن و توسل به موهوماتی که میدانیم وجود ندارند (هرچند از نظر آمار کشش قابل توجه نیستند)بر ذهن ناآگاهان خیمه میزنند، خرید و صددرصد اعزام هالتوشان به منطقه الزامیست.

قبلا عرض کرده بودم این کار دست شما رو میبوسه دکتر جان

امیر ارسلان عزیز
سلام
ترجیح می دهم در این مقال در این باب سخنی نگویم... چرا که بعید می دانم پیش از خرید، شنیدنی ها را از بزرگتر ها نشنیده باشید...

امیدوارم موفق باشید

سلام دوست خوب من
در حسن نیت شما شکی نیست
کاش میدانستم نام شریفت چیست :rolleyessmileyanim:

امیر ارسلان عزیز
سلام

امیدوارم موفق باشید
بزرگتر که میگی کیه؟
مگه آقای امینی باید از پدرخوانده ای رخصت میگرفته برای خرید؟

silkway

Member
سلام دوست خوب من
در حسن نیت شما شکی نیست
کاش میدانستم نام شریفت چیست :rolleyessmileyanim:

شما لطف دارید. البته شرافت به اسم نیست... به رسم است.
انظر الی ما قال... و لا تنظر الی من قال!
به هر حال هر زمان که مایل بودید جهت ملاقات و گپ و گفت حضوری در خدمتم... خرجش یک پیام آفلاین است.

چه سرو صدایی به پا کردین با این هالتوشان یک بار که بیست تا از کامنت هایش رو حذف کردین تا درست شد
اصلا که یک سیلمی بایک پدر و یک مادر سیلمی نمیشه باید چند پشتش معلوم باشه
دیگچه افسانه ای تبارش کجاست ؟ یا ازمایش dnaدارد ؟ یا یکی از تولیداتش که ازمایش شده با اسم و مشخصات معرفی کنید چند تا عکس بدون نام نشان که نمیشه تولیدات یک سیلمی.
توی میدان بوده ؟ یا 165قد دارد ؟
لطفابعد از مشخص شدن این موارد برود کنار سیلمی های ترکمن صحرا بایستد
اولا سلام
ثانیا
ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده ایم
از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم
این حقیر نه ادعایی دارم ونه نیازی به آن فقط نظر شخصی خودم رو عرض کردم
این حقیر همه اسبها و مالکان آنها را قابل احترام میدانم چرا که دخل آن با خرجش برابر نیست

هالتوشان از نظر این حقیر بینظیر و بی همتاست دوستانی که بنده رو میشناسند میدونند که نیازی به کشش و پول آن ندارم بحمدلله
خوبه که ما یاد بگیریم به جای دیگران تصمیم نگیریم وبه نظرات همدیگه احترام بگذاریم
بیا که قصر امل سخت سست بنیاد است
بیار باده که بنیاد عمر بر باد است
غلام همت آنم که زیر چرخ کبود
ز هر چه رنگ تعلق پذیرد آزاد است
سربلندی شما را آرزومندم

بالا