شایلی (کهکشان * وسوسه)

شایلی
مادیان
وسوسه - کهکشان
دو سر خرسان
فعلا عکس از ش ندارم
مالک علی پور عباسی
تولید کننده شیرین سالارتاش

جناب مالک این مادیان خوب دو سر خرسان را رفته از مبارک کشیده ...... وای که این پول چه ها می کند؟ نمی دونم خانم قلاوند چطور دلش اومد این مادیان را به این نازنینی از مبارک بکشد حالا آقای پور عباس تازه کاره ؟ ولی.... آه از نهاد آدم بلند میشه.... شایلی با اسد به نظر من بهترین کره را می توانست بده... حیف چنین مادیانی که باید دست آدمهای ناشی بیافتد...

vatan

Member
پاسخ : شایلی

ایرانی گفت:
شایلی
مادیان
وسوسه - کهکشان
دو سر خرسان
فعلا عکس از ش ندارم
مالک علی پور عباسی

جناب مالک این مادیان خوب دو سر خرسان را رفته از مبارک کشیده ...... وای که این پول چه ها می کند؟ نمی دونم خانم قلاوند چطور دلش اومد این مادیان را به این نازنینی از مبارک بکشد حالا آقای پور عباس تازه کاره ؟ ولی.... آه از نهاد آدم بلند میشه.... شایلی با اسد به نظر من بهترین کره را می توانست بده... حیف چنین مادیانی که باید دست آدمهای ناشی بیافتد...
رنگش چی هست؟؟
چند سالش هست؟؟
معراج مادیون چطور هست؟؟

کهر سیر
دنگش زیاد نیست
دست و پاهاش خیلی خوبند ولی سر وگردن خوبی نداره بدنش هم یک کم شله مثل بدن وسوسه است. ولی اگر با اسد یا الشجاع می کشیدندش کره خوبی میداد.

سرو دم گیر آنچنانی هم نیست . شل هم راه می رود

وسوسه اصلا زیبا نیست و لک سفید زیر شکم دارد ولی فوق العاده قوی است آخرین بار پیش ومیل السادات یزد دیدمش.

آقای علی آقا والا به خدا وسوسه لک زیر شکم نداره ولی خوشگل نیست اونو قبول دارم ....

ایمان

Active member
شایلی را دیدم مادیان نسبتا بدی نیست یسری فاکتورهای خوب و بد داره
کره نریانی از مبارک زاییده بود با هنر کشیده بودنش !!

bakhshi

Member
شایلی
مادیان
وسوسه - کهکشان
دو سر خرسان
فعلا عکس از ش ندارم
مالک علی پور عباسی

مشکل دوره ما کمی عاشق و همه کاسب است دوست عزیز بروید یه رحم اجاره کنید با اسد بکشید حیف به خدا این مادیان ..............................:winksmiley02:

bakhshi

Member
کدام ؟
تا جایی اطلاع دارم کهکشان با طویا دوتا کره داد یکیش روخام یا روهام مادیان بود دستش شکست و مرد
اون یکی هم شاهوار که پیش علی معینیه
جفتشون کرنگ

نمی دونستم ممنون که گفتی کرنگ هستند ایمان جان :winksmiley02:

asafari

Member
بسیار زیباست
vaghan zibast,sar va gardaneh ham dar khales ha khubast,va rangesh fogholadast,zemnan in madian az khat madari zarrafeh mibashad shaili koreie vasvaseh ast va vasvaseh ham koreie pirasteh hast,ke zarrafeh koreie insiatur+pirasteh mibashad,hala man baram soal shode unhai ke hey eib ruie madian mardom mizarand lotfkonan began insiatur irad dashteh ia pirasteh ke tolid khode mary khanum bude,harchi ham kore az zarrafeh va jkhatesh didam harf nadashteh,mamnum misham mane mobtadi ra roshan konid,chon fekr nemikonam asbi ra waho bedun test dna dar ketab ghabul karde bashe,agar hast lotfan befarmaid ,agar ham nist inghadr esm in madian bichare ra bikhodi nabarid,

بالا