معرفی اعضای یزد

با سلام به دوستان اسبی عزیزم

نظر به اینکه فعالیت یزد با توجه به اسب های خوب و مطرحی که در خود جای داده است،نسبت به دیگر استانها بسیار کم است،شاید معرفی اعضای یزد کمک شایان توجهی به بحث و تبادل نظر بین اعضای یزدی و همچنین همکاری در زمینه های مختلفی بکند.

از این رو از سایر دوستان یزدی،پیشکسوت و اعضای جدید،خواهشمندم با معرفی و یا بیان سوابق خود ،انجمن را در زمینه ارتقاء هر چه بیشتر یاری دهند.

با تشکر و سپاس فراوان

vatan

Member
شرمنده آقای وکيل توی اينترنت نمياد
فکر کنم از میان اسبدارهای یزد آقای مهندس بیک از همه بیشتر توی کار خالص ایرانی هستند البته ایشون یه نریون خون مصری خارجی هم وارد کردند ولی خوب ایشون میگند که اصلا قصد ندارند که مادیون های خالص خودشون را با نریون خارجی بکشند اگه ایشون وارد سایت بشه به نظر من از همه اسبداری های یزدی بیشتر علاقمند به سایت خواهد شد.

فکر کنم از میان اسبدارهای یزد آقای مهندس بیک از همه بیشتر توی کار خالص ایرانی هستند البته ایشون یه نریون خون مصری خارجی هم وارد کردند ولی خوب ایشون میگند که اصلا قصد ندارند که مادیون های خالص خودشون را با نریون خارجی بکشند اگه ایشون وارد سایت بشه به نظر من از همه اسبداری های یزدی بیشتر علاقمند به سایت خواهد شد.

اقاي بيك ماديان پارما كه ايراني هست رو با magorكشيده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همه دست در دست هم اسبان میهن خویش را کنیم ویران!

vatan

Member
اقاي بيك ماديان پارما كه ايراني هست رو با magorكشيده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جدا!!!!:smile:
ما انتظار خیلی بیشتری از مهندس بیک داشتیم چون ایشون به یکی ارز دوستان نزدیک بنده گفته بودند که قصد ندارند به هیچ وجه مادیان های خالص ایرانی حداقل خودشون را با magor بکشند ولی حالا اینطوری شد.........

ایمان

Active member
همه حرفاشون مثل همدیگه میزنن
ولی توعمل .........
حیف نیست به پارما که باپازن کشش نشه با این ماجور کشش بشه

Soheil Sanati

Active member
ايمان جان من كره اي از پارما و مبارك دارم بنام فروغ اهواز. كپي مباركه.يه برادر هم از تولامورا داره كه 6 ماهشه كپي باباش.پس بيك حق داره واسه تبليغ magerاين كار رو بكنه

sohrab

Active member
این تاپیک برای معرفی اعضای یزدی انجمن ایجاد شده.
اگر مایل به ذکر فعالیت های آقایان تولید کننده هستید، در تاپیک های خودشان مرحمت فرمایید.

توجه بفرمایید:
برای شخص نمینویسید در این تاپیک،برای جامعه سوارکاری مینویسید.همکاری در فضای صمیمانه انجمن که عام المنفعه ست را فدای دلخوریهای پیش پا افتاده و گذرای شخصی نفرمایید.