مسابقات پرش با اسب ولی بی اسب!

ناشناس

Active member
[h=1]مسابقات پرش با اسب ولی بی اسب![/h]
9557.jpg
اسب از جمله حیواناتی است که از آن در مسابقات مختلف استفاده می شود و حتی مبنای بسیاری از رشته های ورزشی است اما برگزاری مسابقات پرش با اسب اما بدون حضور اسب در نوع خدو می تواند جالب باشد.

پرش با اسب از جمله مسابقاتی است که طرفداران بسیاری دارد و این باعث شده است تا برخی از طرفداران این رشته دست به کار بسیار عجیبی بزنند.
به تازگی مسابقات "horseless horse jumping" یا همان" پرش با اسب بدون اسب" در بیش از 20 کشور دنیا از جمله آمریکا، کانادا و چندین کشور اروپایی در حال برگزاری است که در آن شرکت کنندگان نقش اسبها را بازی می کنند.
1350123015.jpg

در این مسابقات که تعداد شرکت کننده های آن تقریبا بین 40 تا 130 نفر است، افراد از روی موانعی مانند موانع اسبها می پرند و باید تا جایی که امکان دارد با موانع برخورد نکنند.
بعضی از شرکت کننده ها در این مسابقه می گویند: ما از همان بچگی عادت به پرش از این موانع داشتیم و این مسابقه محلی برای نشان دادن استعدادهایمان است اما در مقابل افرادی نیز هستند که تنها برای خنده و تفریح در این مسابقه شرکتت می کنند.
1350123042.jpg

این مسابقات به مانند هر رقابت دیگری دارای قوانین خاص خودش است و در آن هر بازیکنی که در کمترین زمان ممکن و با کمترین خطا مسیر را به پایان برساند برنده خواهد بود.
"فیل روزان" یکی از داورهای این مسابقه که به صورت رسمی مدرک داوری این مسابقات را دارد می گوید: "برای شرکت در این مسابقه شرکت کننده ها باید پولی را پرداخت کنند که البته این پول در اختیار مراکز خیریه قرار می گیرد."
1350123082.jpg

منبع : باشگاه خبرنگاران
 
مهاجرت تحصیلی به کشور مجارستان یکی از گزینه‌های محبوب برای دانشجویان بین‌المللی است. با توجه به ارایه بورس‌های تحصیلی جذاب و هزینه‌های زندگی نسبتاً پایین در مقایسه با کشورهای دیگر اروپایی، مجارستان به یک مقصد جذاب برای دانش‌آموختگان از سراسر جهان تبدیل شده است. دانشجویانی که تصمیم به مهاجرت تحصیلی به مجارستان می‌گیرند، فرصتی برای دستیابی به تحصیلات با کیفیت بالا در دانشگاه‌های معتبر و همچنین تجربه‌ی فرهنگی منحصر به فردی را تجربه می‌کنند. همچنین، مجارستان با موقعیت جغرافیایی متمایز، امکان دسترسی آسان به سایر کشورهای اروپایی را نیز فراهم می‌کند. این کشور با تنوع فرهنگی و تاریخی خود، محیطی دوستانه و دانشگاه‌های با اعتبار را به دانشجویان خارجی ارایه می‌دهد.
 
بالا