زیبایی کردان مهر 88

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
باشگاه آرش

باشگاه آرش محل برگزاری زیبایی

پیوست ها

• arash.jpg
    arash.jpg
    35.4 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • arasj1.jpg
    arasj1.jpg
    25 کیلوبایت · بازدیدها: 24
سلام
آقای احسان
مسابقه کردان را کی میگه خانم قلاوند و اشکان برپا کرده بودند.فقط دستشون درد نکنه که گذاشتند از هزینه کشش های مبارک خرج ناچیزی بکنیم. باید از مبارک تشکر کنید که امسال 70 تا کشش داشته و اسبدارهایی که اومدند و مبلغ این کشش ها را دادند.و اونهایی که اومدند و توی مسابقه شرکت کردند و تمام بچه های خوب اصفهان که بدون اونها اصلا این مسابقه انجام نمی شد.
داوراها هم زحمت کشیدند دو روز زیر آفتاب داوری کردند. بالاخره به نظر من داوریشون خوب بود. یادمون باشه که داوری اسب درسته که یک سری اصولی داره ولی 40 درصدی هم سلیقه ای است.

در ضمن جالبی مسابقه امسال کردان که یادبود خانم بود این بود که نوه خانم قرگوزلو که مالک اصلی سورن و مبارک هست هم اومده بود که مسابقه را تماشا کند.

احسان

Active member
دست همه دوستان درد نکنه که اين مسابقه زيبايی رو برپا کردند
من تشکر کلی کردم ايرانی جوون منظورم شخص خاصی نبود کلی از همه دوستان تشکر کردم
کلاً اين بچه ها اصفهان کارشون حرف نداره :cool:

داوری هم درسته سليقه اي هست ولی نه ديگه يک سری نقص ها رو نبينند بخاطر اينکه اين اسب تو چند دوره قبلی مقام گرفته
چون شما خودت ميدونی ديگه يک کره اسب بود تو کرهگی مقام گرفته بعد که بزرگ ميشه ممکن نقص ها رشدی خودش را نشان بده
يکی ديگه اينکه هم گروه هايه اون اسب هست تو دوره ها و مسابقات گذشته که چه اسب هايی بودند

درسته وجود ساشا نوه خانم هم تو اين مسابقه جالب و زيبا بود

Farib

Member
قرار بود یه سری عکس و مطلب ازین مسابقه گزاشته بشه . اگه این کارو انجام بدین چه قدر ممنون ناکتون میشیم .

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
عکسهیا این مسابقه در تاپیکهای اسبها قرار گرفته. کلا بر همین اساسه که عکسهای اسبهای شرکت کننده در تاپیک اسب قررا میگیره و عکسها از برگزاری و اینجور موارد در این تاپکیها

بالا