رودریکو پسوآپرچم دار برزیل در المپیک2012 لندن

behrouz

Member
2baloubet.jpg2baloubet2.jpg2baloubet4.jpg2magicbengtsson4.jpg1057733.jpg80217044-2724516.jpgprodrigo.jpgprodrigo2.jpguntitled.pngپسوآ دارنده عنوان دار قهرمانی المپیک ششمین بار است که در این مسابقات شرکت میکند..اوپیشازاین موفق به کسب 3 مدال المپیک است.

*المپیک2004 آتن مدال طلای انفرادی.
*المپیک 2000 سیدنی مسابقات تیمی مدال برنز.
*المپیک 1996 آتلانتا در مسابقات تیمی مدال برنز.
این سوارکار39ساله حمل پرچم کاروان برزیل را یک افتخار و یک لحظه خواص در زندگی خود میداند.

*کارلوس توزمان رییس کمیته المپیک برزیل: رودریکو ورزش کاری است که ارزش های المپیک رابه خوبی نشان میدهد دوران حرفه ای او مملو از افتخار آفرینی هاست.واو الهام بخش تمامی ورزش کاران برزیل است...

*پسوآ 19 ساله بودکه برای اولین بار در المپیک 1992 بارسلونا شرکت کرد.
 
رشته های آوسبیلدونگ المان آموزش حرفه‌ای یا Ausbildung در آلمان شامل یک فرآیند آموزشی متنوع در رشته‌های مختلف می‌شود. این دوره‌ها، که معمولاً بین سه تا سه و نیم سال به طول می‌انجامند، افراد را برای ورود به بازار کار حرفه‌ای آماده می‌کنند. رشته‌های Ausbildung شامل مهندسی و تکنولوژی از قبیل الکترونیک، مکانیک صنعتی، مهندسی مکاترونیک، و همچنین طراحی فنی هستند. علاوه بر این، رشته‌های مرتبط با صنعت و ساخت از جمله نجاری، تولید اثاث چوب، کارگری فلز، و نقاشی و رنگ‌آمیزی نیز در این سیستم آموزش حرفه‌ای جای دارند. همچنین، دوره‌های حرفه‌ای در زمینه خدمات بهداشتی و پزشکی مانند پرستاری، پرستاری سالمندان، کمک به دندانپزشک، و کارشناسی پزشکی نیز از این سیستم بهره‌مند می‌شوند. این برنامه‌های آموزشی فرصتی را برای دانشجویان فراهم می‌کنند تا به صورت عملی و نظری در زمینه‌های حرفه‌ای مهارت‌های لازم را یاد بگیرند و با مهارت‌های خود وارد بازار کار شوند.
 
بالا