بابیلونا (مبارک * حوری)

ایمان

Active member
نام:بابیلونا
پدر:مبارک(صلاح الدین *مبارک)
مادر:حوری ( اژدر*بسطام)
رنگ:نیله
تیره:عبیان شراک
جنس:مادیان
متولد:1374
تولید:مری خانم
مالک:؟
عکس+اطلاعات بیشتر؟
خواهرتنی آشوربانیپال وسحرگاه

فکر کنم یک چشماشم روشن بود .باید از پدرم بپرسم ولی خودش بود ولی مادیان عالی بودو حوری را خیلی دوست داشتم هنوز در اصطبل خانم برم جایی که خانم ابن ممتازه و انسیاتور و مبارک که تازه آورده بود ونیله مگسی بود و گازم گرفت.جای حوری و فرخ لقا و قدم خیر و کابله را یادم میاد چون همیشه پدرم روی این مادیانها به خانم غر می زد و به زور می خواست یکی را یا همه را بخرد ولی خانم می خندید و می گفت دکتر اصطبل را یه دفعه ببر.

Farib

Member
بابیلونا دست افشار بود ولی شنیدم رسول زاده از تبریز خریدتشون . از صحت خبر اطلاع ندارم . خیلی دوست دارم ببینم ایم نادیون رو . اگه کسی عکسی ازش داره لطفا بزاره.

ایمان

Active member
آره دست کریم رسول زاده تبریزه
میگن از سحرگاه خوشگلتره
راستی آشوربانیپال برادرش کجاس ؟؟

علی اصفهانی

Active member
تو یه مسابقه که با مری خانم و آقای فلاح از یزد داور بودم دلم میخواست بعنوان قهرمان قهرمانان اعلامش کنم ولی مری خانم و آقای فلاح رای به سمنگان دادن و سمنگان قهرمان و بابیلونا نایب قهرمان شد.
بابیلونا به زیبایی و لطافت یه خرگوش سفید و ملوس بود از تماشاش لذت میبردم. الان با 4-5 تا کره هاش رفته تبریز به قیمت فکر کنم 105 ملیون تومن.

khosro.a

Member
--------------------------------------------------------------------------------

نام:بابیلونا
پدر:مبارک(صلاح الدین *میرنا)
مادر:حوری ( اژدر*بسطام)
رنگ:نیله
تیره:عبیان شراک
جنس:مادیان
متولد:1374
تولید:مری خانم
مالک:رسول زاده از تبریز

اینم عکسهای جدید بابیلونا که ایمان عزیز قبلا معرفی کردن. اگه عکسا بد باشه شرمنده چون عکسارو تو باکس گرفتم.:dodgy::winksmiley02:

پیوست ها

• 27052009284 - Copy.jpg
    27052009284 - Copy.jpg
    95.3 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • 27052009283 - Copy.jpg
    27052009283 - Copy.jpg
    93.5 کیلوبایت · بازدیدها: 29
  • 27052009282 - Copy.jpg
    27052009282 - Copy.jpg
    90.9 کیلوبایت · بازدیدها: 28

khosro.a

Member
بله خودش خیلی زیباتر از این عکسهاست عکسا تو باکسه و بد افتاده.

بالا