اسم کرهء نا خواستمو چی بزارم

mahsima

Member
دو ماه پیش از شکم بزرگ مادیونم حدس زدم شاید باردار باشه .
ما نه کشیده بودیم و نه قصد کشیدن داشتیم فقط یه بار با یه نریون فرار کرده بودن که کارگرا گفتن اتفاقی نیوفتاده.
سه روز پیش زایید.
نریونه میخوام براش اسم بزارم به کمک نیاز دارم؟
بعدا عکسشم میزارم.
ترجیح میدم اولش آ باشه هرچی شد بگید خارجی ایرانی ترکی کردی فقط قشنگ باشه و همراه معنی ممنون میشم کمک کنید.

لادن

Member
براي نامگزاري خوبه اول عكسشو بذاريد، يا رنگشو بگيد، اينجوري نامهاي زيباتري مي‌شه انتخاب كرد.

به نظر من اين چندتا نام هم براي نريان خوبه:
آيريك: اسم پسره، نمي‌دونم معنيش چيه ولي به اسم خودتون مياد با آ هم شروع مي‌شه:laughingsmiley:
ارجاسب: اسب باارزش
پيروز: چون با وجود اينكه شما نخواستين كره اسبي به دنيا بياد ولي اون پيروز شده و به دنيا اومده:dodgy:

sohrab

Active member
مبارک باشه. الان مطمئنید پدرش همونه که با هم فرار کردن؟

سنا

Active member
پس بلاخره پر بود!؟!! :wacsmiley:
مبارك باشه عزيزم
يه چيز بذار كه به اسم ماديونت آيناز بياد.

سنا

Active member
آنجل(فرشتهangel)_آريا_آرتين_آيلر(اسم بجنورديailar)_آندرس(andres)_آتون(نام خداي مصري_هم آهنگattune)_آلما
فكر ميكنم دوباره مينويسم واست :happysmiley:

mahsima

Member
رنگش کهره رو صورتشم یه نشون سرتاسری سفید داره بعدا عکسشو میزارم.
مطمئن که نیستیم از اون نریون باشه ولی شواهد میگه از همونه که با هم فرار کردن.
نمی دونم چرا با بابام سر اسم به تفاهم نمیرسم.

ناشناس

Active member
به سلامتی مبارک باشه
اسمشو بزار یونیکو به معنی اسب تک شاخ

آیهان اسم ترکمنیه

آبتبن
آیلین
السید
آرکو
آلتین

سلام عزيز...شما هنوز سر اسم مشكل داري؟
من يه ماديون به اسم آيناز داشتم...2سال پيش زايمان كرد روز تولد اون كره روز مسابقه بود توي همون باشگاه و من يه ليست از اسم هايي كه دوست داشتم با يك خودكار به در باكس زدم هركس ميومد و ميديدش يا يكي از اون اسم ها رو انتخاب مي كرد يا يه اسم پيشنهاد ميداد...و همه به اين اسم نظر دادن (آيلين) چون مادرش آيناز و پدرش راولين بود و اين اسم تركيبي بود اما من خوشم نيومد و الان اسم اون كره رو ليدي براون گذاشتم...متاسفانه آيناز چندين ماه پيش وقتي كه روزاي آخر بارداريش بود از دست رفت...
خلاصه كه آيلين هم به آيناز مياد دوست من...
حالا شما هم ميتوني از بين اين همه اسم كه دوستان پيشنهاد دادن چندتا رو انتخاب كني براي نظرخواهي...

mahsima

Member
من خودم آروکو رو میخواستم به معنی نجیب نوشته شده بود اسم فرزند کوروش کبیره.
ولی بابام موافق نبود بعدش گفتم بزارم توسن چون واقعا کرهء سرکشیه.
بازم بابام قبول نکرد دیدم خودش همش اسم های خارجی میگه رفتم تو دیکشنری گشتم اسمbroncoرو انتخاب کردم به معنی کره اسب وحشی و خدا رو شکر همه موافقت کردن اسم بچه شد برانکو.
ممنون از کمک همتون.

من خودم آروکو رو میخواستم به معنی نجیب نوشته شده بود اسم فرزند کوروش کبیره.
ولی بابام موافق نبود بعدش گفتم بزارم توسن چون واقعا کرهء سرکشیه.
بازم بابام قبول نکرد دیدم خودش همش اسم های خارجی میگه رفتم تو دیکشنری گشتم اسمbroncoرو انتخاب کردم به معنی کره اسب وحشی و خدا رو شکر همه موافقت کردن اسم بچه شد برانکو.
ممنون از کمک همتون.

مبارکه، هم بخاطر اسم هم بخاطر تفاهم با پدرتون. برانکو هم خیلی‌ قشنگه، معنیشم جالبه

بالا